• Samoplátci

  Váženi účastnici „LOP“ chápeme Vás, že chcete během pobytu využít volný čas v Tatrách na strávení hezkých chvil i s dalšími členy Vaší rodiny. Z naší strany nemůžeme namítat, jenom to podpořit pokud nám to ale kapacita v hotelech umožní, a pokud z Vaši strany jako účastníka „LOP“ jste ochotni respektovat pobytový řád , který zasíláme. Myslím, že při respektování zdravotního stavu Vašeho dítěte i povinností na to navazujících, nebude problém z naši strany akceptovat na „LOP“ další členy rodiny. Vzhledem k předešlým zkušenostem jsme se rozhodli více konkretizovat podmínky pro samoplátce:

   

  a) Objednávka a úhrada

   

  Objednávka a úhrada pobytu na naši předem dohodnutou kapacitu, může byt provedena výlučně přes naši CK JMG. Vzhledem k faktu, že v čase pobytů máme opci na celou kapacitu v obou hotelech ( Toliar/FIS) dovolujeme si upozornit, že naše ceny po dohodě z hotely Toliar a FIS hlavně z organizačních důvodů zahrnují plnou penzi. Také za všechny ostatní služby si musí samoplátce platit – další vstupy do wellness (cca 7- 12 eur vstup), výlety (7 -12 eur na jeden výlet, záleží jestli se jedná o výlet do jeskyně, na splav nebo do skanzenu, doprava na výlety pokud to v autobusech kapacitně zvládneme je zdarma), také musí osoby nad 15 let počítat s lázeňským poplatkem (1eur/os/den).


  V případe zájmu samoplátce o ubytování výlučně s plnou penzí, CK JMG zašle kalkulaci pro konkrétní osobu (dospělý, dítě do 2,99 let, dítě do 5,99, do 14,99 let). Objednávky pak zašle delegátu na kontaktní mailovou adresu: pobytylop@gmail.com. S delegátem samoplátce řeší objednávku ubytováni ( na 1, 2, 3 dny, víkend nebo celé 2 týdny ) na přistýlce zdůrazňujeme na přistýlce mailem do konce dubna!!! Úhradu pak samoplátce uskuteční prostřednictvím bankového spojení, které mu CK JMG zašle, nejpozději do polovice května. V Toliari jsou přístupný vzhledem k rozložení v pokojích i na dvě přistýlky. Ve Fise je to trochu omezené z kapacitních důvodů ale záleží od poptávek/zájmu pak se můžeme na to podívat a něco vymyslet. Klient ZP MV ČR má nárok na 2 – lůžkový pokoj a máme příslib z hotelů, že jednu osobu extra na přistýlce budou akceptovat. CK JMG je vázaná smlouvou s pojišťovnou zabezpečit komfortní ubytování a vyjít vstříc v první řade klientům LOP a právě z výše uvedených důvodu nejsme schopni potvrzovat objednávku na extra pokoje pro samoplátce dřív jak 3 týdny před samotným pobytem (pokud jsou seznamy kompletní je tenhle variant téměř nemožný).


  b) Doprava

   

  Vzhledem k nové situaci tykající se dopravy, resp. přepravy klientů do Tater nebudeme schopni poskytnout samoplátcem součinnost. Jsme vázaní místenkami na přesný počty klientů ZP MV ČR vzhledem k železniční přepravě a pro nás je komfortní a bezpečná přeprava klientů ZP MV ČR prioritou. Co Vám můžeme ale poradit je využít vlastní dopravy ( parking je pro klienty hotelů FIS a Toliar zdarma, kapacitně postačuje) nebo sledovat naši webovou stránku pod ikonkou DOPRAVA, kdy , v kolik a jakým vlakem bude přeprava pro klienty pro jednotlivé turnusy zabezpečována. Pak si jízdenku společně s místenkou můžete předem na konkrétní spoj zakoupit.
   

  Jméno delegáta : Mgr. Bibiána Legnavská
  mail : pobytylop@gmail.com

  tel. č. : 00421948 511333